valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında önem almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) temaşa zarfında kırmızıışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş muktedir olmak sinein oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş muktedir olmak o denli zahmetsiz değildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden prosedür gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda elan çokça silah gücü kabil hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu elan yararlı oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere önem verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde önem kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında önem kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında temaşa gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere izhar etmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu yöntem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her zaman bir yöntem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda önem kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu lafız kabil görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kısaltmak veya bir nesneyi nişan kısaltmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin otomatik olarak gestaltlması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir