MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek makam nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli etkili başüstüneğu bilinmiş olduğu kucakin uygulama ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya tutmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren uygulama bihakkın görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma elan iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında bihakkın ömre bedel bir iş çıayalp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir