Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuştur. Mürtefi kalitede terbiye vermeyi lakinçlayarak sürdüren ender okullardandır. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere terbiye vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem bile içtimai becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Okul vermiş başüstüneğu terbiye sayesinde marifet adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde koca gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , vasat ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en hayırlı eğitimi uzatmak sinein en son teknolojik terbiye araçlarını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve sayısal terbiye yazılı sınavmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini daha canlı ve eğlenceli hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif tasa ve sorun çözme yeteneğini geliştirmeyi lakinçlar. Bunun sinein okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar marifetiyle sorun çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söyleyiş etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanılamar. Ve onların kreatif tasa becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin içtimai ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Okul, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve içtimai etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere acımasızlmalarına imkân tanılamar. Bu etkinlikler, öğrencilerin içtimai becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ve onların okulda, toplumda daha pozitif bir ağırlık bırakmasına yardımcı olabilir.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej hassaten öğrencilerine il dışı seyahetleri ve lisan eğitimi kabilinden eklenmiş terbiye fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan karşı bilgi sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olabilir. IPA Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış başüstüneğu lisan eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış başüstüneğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı lisan eğitimi, öğrencilerin cihan karşı daha bir küme bilgi sahibi olmalarına ve farklı lisan ve kültürlerle daha hafif muhabere kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne derece kalitesini koruyan bir okuldur. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere terbiye verir ve öğrencilerin hem akademik hem bile içtimai becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik terbiye araçlarını kullanarak, sorun çözme ve kreatif tasa becerilerini geliştirmeyi lakinçlar.
Antrparantez, öğrencilerin içtimai ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Memleket dışı ekskursionlar ve lisan eğitimi kabilinden eklenmiş terbiye fırsatları da sunar. Birhayli ünlü, sorunkocaı, sükselı Marifet İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir