İngiliz Viskileri Ve Fiyatları

En şimdiki viski fiyatları için en yakın adrese geldiğinizi izhar etmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde gelen aşırı zamlardan sonra şimdiki fiyatları kovuşturma buyurmak enikonu mecburiyet bir hale geldi. Fakat daha çok web sitemiz yardımıyla en şimdiki viski fiyatları listelerine haydi haydi ulaşabileceksiniz. İşte en şimdiki viski fiyatları.

En şimdiki viski fiyatları yukarıda gördüğünüz üzere. 2023 Orak ayı ayı üzere müstakbel olan zamlarla beraber burada görmüş başüstüneğunuz tutarların da gün olabileceğini katiyen ihmal etmeyin. Eğer bu içecekleri temelli olarak tüketiyorsanız nazarıitibar etmeniz müstelzim en önemli noktalardan bir tanesi de bu içeceklere temelli olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan taban gelebilecek zamlar dolaysız olarak azrailyı şu demek oluyor ki sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Fiyatı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük pahaı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik paha ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi aracılığıyla üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan örgülmaktadır ve İskoç ve Japon viski konstrüksiyon tekniklerine bakılırsa distile edilmektedir. En besbelli özelliği ise süresince kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda yer düzlük bu viskinin üretiminde mıgizem, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf üzere ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve enikonu dürüşt bir viskidir.

Black James Viski Fiyatı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski pahaı 400 TL dolayındadır. Viski konstrüksiyonı, maltlanmış arpa veya gayrı tahılların fermantasyonu ve arkası sıra distilasyonu ile örgülır. İskoçya’da viski konstrüksiyonı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve gayrı tahıllar kullanılır. Viski konstrüksiyonında kullanılan tahılın türüne bakılırsa viskinin tadı ve rengi değsorunebilir.

Dimple Viski Fiyatı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den süregelen fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçya’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve yaşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada pahaı henüz onat olan bir viski olarak kategorize edilir ve birsonsuz kişioğlu aracılığıyla beğenilen bir tat profiline sahiptir.

Grants Viski Fiyatı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den süregelen fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçya’da Speyside bölgesinde yer düzlük bir destileryede üretilen ve hala aynı sülale aracılığıyla üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en kavi olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara bakılırsa fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak tanınır.

Gentleman Jack Viski Fiyatı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den süregelen fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’de üretilir ve gayrı Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak dü sefer damıtılır. Bu prosedür, viskinin henüz pürüzsüz ve uysal bir tada ehil olmasını katkısızlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir