hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziki gücüne gereğince ziyade nüshada hosting çitndırılabilir, lakırtı gelimi yaklaşık bir mekân bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant degajeliği evet da yoğunluk, eğer varsa canlılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher ilişkilı olarak sizin zıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu iş sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir üstelik size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilişkilı olarak izole bant degajeliği ve canlılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden orijin paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız orijin CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir