Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman alan aldığından, sigaraya benzemekle yan yana, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabilinden yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler kucakin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek kucakin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışdemeviklarını tahrif etmek ve insanların henüz az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets sunmak kucakin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı kucakin tasarlanmıştır. Amortisör, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, dumanün yanması namına, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek kucakin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da domestik yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden başka duman ürünleri kabilinden bağımlılık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve başka dirimlik sorunlarına niçin olabileceğinden kaygı etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler kucakin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir