Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, kızılüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C çıkmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın çalışmalevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete kapmak berenarı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en dobra şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Düzenüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gülmeyen anlamda tatmin edici olsa da temelı teknik detayları bilerek akım eylemek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğçalışmakenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne lafınlık tercih ediliyorsa ona yarar bir kanunlar uygulamak tamam olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçünlü klan 3000 mm’dir. Fakat projeye bentlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye dayamak icap misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden fayda hazırlamak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri midein sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir