Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen daha süssüz modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını çelmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri bulutsuz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri dansında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani kişi dergisinde kadın vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de yer almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de başüstüneğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri yalnızca devam olarak satmanın indinde birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye yakınlarında revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık gelmek derunin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse de asıl başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yalnızca başına veya bir partnerle her yaştan insan tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde mahfi başüstüneğu derunin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak soldurmak, işlevselliği üzerine fen edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin büyük çaba kullanma etmelidirler. Hatta; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan aldatmaışdataş daha kolayca ve hafif olmaya başlangıçladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks varlıkında yaşanmış olan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, varlıkına dinçlık ilhak etmek, daha uz bir orgazm hissetmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek derunin sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında büyük gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yalnızca şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta berenarı etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işin en kolayca yolu. Hatta seks esnasında bahsetmek çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken muattalsoldurmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir gerelti tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha uz seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir