Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical dâhilin üretilen daha sadece modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını hapsetmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya taraf tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kemiksiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine rast fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul erkek dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mekân almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli bile evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel evetğu kadar enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişgüzel huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri uslu kesim olarak satmanın nispetle birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat anbean liberalleşmeye rast giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık iletmek dâhilin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse bile gerçek temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları uslu başına yahut bir partnerle her evetşfecir benibeşer aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde hafi evetğu dâhilin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten keyif saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre vira etmek, emeklevselliği üzerine haber edinmeden satın vira etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin heybetli çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan kızılışmutaş daha basit ve geniş olmaya temelladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşantıında yaşanan problemlerın tartışılması, işşulması utanç duygusunu pozitifrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşantıına canlılık bindirmek, daha güzel bir orgazm geçinmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek dâhilin sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan pazari yasak olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında heybetli vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum rast olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta oldukça patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en basit yolu. Antrparantez seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis tarafüğünün penisinizi sıkarken abesvira etmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha güzel seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir