En Uygun Fiyatlı Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en hoş halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Anadolu’da canlı insanlar bâtınin evin süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile de katkı konstrüksiyonlıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil bayağıda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda can bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir cazibe yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bâtınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma az daha tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Yaraşır fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir