Bodrum Yat Kiralama

Yat Isticar
Yat isticar, yata binmek isteyen fakat yat elde etmek istemeyen eşhas aracılığıyla çok sıklıkla tercih edilmektedir. Yat isticar emeklemi her zaman hem meşakkatli hem de refahlı ve asude bir dinlence savmak yürekin son grado elzem bir konudur.
Yat isticar emeklemi mimarilmadan önce nite bir dinlence planlandığı dair bir rey sahibi olunmalıdır. Örneğin, tabur halinde dinlence mimarilacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile munis bir güzergah belirlenir yahut yeniden kişilerin zevkine munis DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti gibi hizmetler belirlenir.
Türkiye yürekin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı kılmak yürekin 1960’lı yıllarda vürutmeye kellelamıştır.
Esas olarak 5 çbedel yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Set halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar emeklemi Türkiye yürekin epey tercih edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 ana kellelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’de en çok gökçe yol yürekin tercih edilmektedir. Ilenmeşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar yürekin kullanılmaktadır. Trol teknelerine kademhane ve kamaralar ve güvenlik hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda kellelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton kullanım suyu, iğrendirici kez yürekin tank ve her insanın rahat sığabileceği asude kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir sondaj gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok elan çokça tercih edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’de yaşkocaoğlanp gökçe tuğra katılmak isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Cesim ve önde gelen yat firmalarının sunduğu hizmetler sebebiyle 20 yıldır yaşamımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan gibi dinlence bölgelerinde dinlence kılmak isteyenlerin epey çok tercih etmiş olduğu bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlence başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok elan çokça tercih edilir.
Mavi yol kılmak yürekin yat isticar emekleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında sual emekareti olan kişilerin, gökçe yol hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara destelanması sağlamlanabilir.
Hatta bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüsu, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, kemer, gönyük yolundaki denizdeki koyların biricik biricik gezilerek çok enfes bir dinlence yapabilir.
Bu usul üzerinde hem son grado kullanılmamış olan koylarda su, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme vesileı elde edebilirsiniz hem de nokta nokta karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlence yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’de en çok tercih edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar epey sıktır çünkü yurtdışından gelen seyyah nüshası epey fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğhale baş kellea konmak yürekin bu yola epey çokça kellevurur. Bu turistler sebebiyle vatandaşlarımız da gökçe tur alışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce gökçe tur dendiğinde Bodrum’da üstelik çok çokça tercih edilmezdi fakat son 5 senelik süreçte bundan sonra dünya gökçe tuğra çıkmaya kelleladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yaratıcı eşhas her firmayla mezhepmelidir ki verilen hizmetin emniyetli oluşu dair mutlak soyılar oluşhamur kellelasın.
Özellikle Bodrum’dan kellelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti mimarilabilir. Bu usul gidilirken görülecek koyların pek çoğunda ihtimal 2000 sene sonra ilk kere bir insanoğlunun ayaklar değecek durumda kabil. Her yön hem çok kullanılmamış hem aşırı doğal güzellikler çitndırmaktadır.
Set halinde iş yahut içtimai yoldaşlarla, biricik başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler yürekin inanılmaz hava donör bir dinlence yaşanabilir. Ayrıca bu dinlence mimarilırken kenarya çıktığınız yerlerde gece abdüplerine, leziz su ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlence sürenizde maksimum şatır çağ geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

göcek yat kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir