Altın Takı Modelleri

Her zevke oranlı altın zincir modelleri ve fiyatları

Muhtıra yaşamın en pop aksesuarlarından biri olan altın zincirler, tasarruf kolaylığı ile öne çıkıyor ve yüzyıllardır saygınlık, güç ve zarafet simgesi evet. sarı, pembe veya parafin altın kakmalar; Pırlantalı, taşlı evet da dümdüz tasarımlı yüzlerce kolye modeli takı severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca farklı ağırlık ve ayar derecelerinde her insanın kendine oranlı bir manken bulması mümkündür. Özgün ve göz hileıcı takılar ortada kadınların seçiminı tamamlamanın katı çok yolu bulunuyor. Muhtıra tasarruf için dümdüz bir tasarıma malik sportif altın zincirlerin cihetı aralık özel günlerde boynu süsleyen kolyeler de her sene moda trendlerine gereğince yeni baştan yorumlanıyor.

Ancak dal bölgesini henüz şık gösteren çarliston ve uzun altın kolye modelleri de her dönemde olabildiğince sürümta. Kıyafetlerini aksesuarlarla tamamlamayı tercih fail beyler şık takı modellerini de inceleyebilirler. Lakırtıın zincirler ve madalyonlu modeller ayvaz altın kolyelere aittir. Çocuklar ve bebekler için altın zincirler ortada nazar boncuklu, hayvan figürlü ve harfli tasarımlar öne çıkıyor. Ayrıca ağrı kesici ve doğal antibiyotik özelliği bulunan altın kehribar kolyeler de bebeklerin diş çımuhtelit döneminde sıklıkla tercih ediliyor. Yılbaşı, veladet günleri, Anneler Sıraü ve dünyaevi yıldhuzurümlerinde sevdiklerinize bu takılardan birini fiyat edebilirsiniz.

Hangi altın kolye modelleri şıklığınıza şıklık şimendifer?

Şıklığınıza zarafet katan altın kolyeler, bu kıymettar cevherin cambaz ellerde özenle konulenmesinin sonucudur. Yüzlerce farklı seçeneği bulunan bu takı modelleri ortada geometrik şekiller, harfler, figürler ve taşlar öne çıkıyor. Muhtıra altın zincirlerin cihetı aralık özel günler için tercih edebileceğiniz göz hileıcı modeller de tam anlamda göz müşteridır. Tasarrufı Mezopotamya uygarlıklarının kültürlerine derece uzanan nazar boncuğu altın kolyeler, her sene yenilenen takı koleksiyonlarının olmazsa olmazları ortada bucak hileıyor. Sadır konulemeli minimalist altın zincirler, kelebek figürleri, küçümencik taşlar ve dümdüz geometrik şekiller zatî seçiminızı dümdüz bir şekilde ortaya koyuyor.

Bütünüyle altın kolyelerin hem ananevi hem de modern tarzlara oranlı zincir detaylı modelleri bulunmaktadır. Altın zincir kolyeler, zeyil olmadan takılabilen cevahir parçalarıdır. Hem adamların hem de kadınların gözdesi olan kolyeler ortada altın salyangoz ve kordon kolyeler, çarliston yapı işçiliğiyle öne çıkıyor. Balıksırtı desenli altın kolyeler de uzun yıllardır pop olan zincir modelleri ortada bucak hileıyor. Son zamanlarda olabildiğince farklı tasarım detayları içerebilen yüzük altın zincirlerin tekli ve iç içe modelleri bulunmaktadır. İsimlerin farklı tarzlarda konulendiği altın zincirler, kişiselleştirmeleri ile olabildiğince mantıklı bir fiyat alternatifi olarak öne çıkıyor.

Çoğunluğu 22 ayar olan çerçeveli altın zincirler, befibiryerde ve tuğra altın zincir modelleri ile omuz omuza cemiyet ve nişan hileırken vazgeçilmez aksesuarlar ortada bucak hileıyor. çağdaş ve estetik dokunuşlarla şekillenen altın baget kolyelerin tasarım aşamasında ekseriya kare kesimli ışıltılı taşlar kullanılıyor. Antik çağlardan beri takılan altın madalyon kolyeler, esbak tılsımlar ve kahramanlarla bezenmiştir. Farklı boyutlarda payetler bulunan altın kolyelerin saf zincir modelleri de mevcuttur. Boncuk ve taşlarla da süslenebilen altın tabaklara ve yuvarlak kolyelere yazı eklenebilir.

Nüsha tasarıma malik bileziklerle akarsu yolu altın zincirler takılarak iyi bir kombinasyon oluşturulabilir. Öte yandan örgülü altın kolye takımları da olabildiğince tezahüratşli. Gökçe taşlı altın kolyelerin tasarım aşamasında turkuaz, safir ve topaz üzere kıymettar taşlar kullanılır. Pırlantaya özel bölge teknikleri ile şekil verilerek elde edilen pırlantalar, tektaş altın zincirleri dümdüz ve kostak bir şekilde süslüyor. Katıksız ve rengarenk taşların kullanıldığı altın kolyeler sarı, kırmızı, mor, yeşil ve gökçe tonlarında birmebzul cevherle bezeniyor. Bu ışıltılı taşların zihinsel ve fiziksel mizaç üzerinde bazı yararlı etkileri evetğuna itikatılıyor.

Altın zincir hileırken nelere özen etmelisiniz?

Haneünüze ve kalbinize seslenme fail o eşsiz takıyı bulduğunuzda, onu bir an önce boynunuza takmayı imge etmeniz doğaldır. Size ömür boyu tabiat verecek bir kolye satın almadan önce birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmanızda fayda var. Öncelikle kurumsal ve sağlam markalardan hileışdataş halletmeye özen gösterilmelidir. Ayrıca katı çok çeşidi ve yüzlerce modeli bulunan bu takıyı seçmeden önce renkler ve ayarlar için bilim edinilebiliyor. Altının karatı arttıkça saflığı ve gram değeri ile yumuşaklığı da artar. Bu nedenle el işçiliği müstelzim bazı modeller yalnızca 14k üzere kılçıklı cevher ile konstrüksiyonlabilmektedir.

Değer altın zincirlerin skorsı damgada bulunabilir. Örneğin üzerinde 750 miktarı olan bir kolye 18 karat olarak onaylama edilir. Alışdataş yaparken, ağırlık ve işleme için da bilim edinmelisiniz. Kâh kısık görünen bir manken içi boş üretildiği için beklediğinizden henüz ucuza fiyatlandırılabiliyor. İşçilik maliyetlerini indirmek için kendi atölyesini kurmuş markaların ürünleri de incelenebilir. Kal, nişan üzere törenlerden önce takılara bakarken kolye ile omuz omuza yüzük ve küpe takımlarını da inceleyebilirsiniz.

Sevdiklerinize altın bir kolye vermeden önce bazı modellerde bucak alan rakamların anlamını öğrenmeniz hediyenizin etkisini arttırabilir. Örneğin yusufçuk, bir numara eşliliğin, çiftler arasındaki sınırlanmışlığın ve gayrimahdut fazla sembolüdür. Ayrıca muhtıra olarak takmayı düşündüğünüz bir kolyenin kullanışlı ve huzurlu olmasına özen etmelisiniz. Zincir ve sarkıtın dengesi kırılma, çatlama üzere problemlerin önüne geçer. Zincirler balıksırtı üzere bükülebildiği için bu modelleri kullanırken dikkatli olunmalıdır. Ayrıca bazı takılar konstrüksiyonsı gereği saça ve giysilere takılabileceği için özellikle yatmadan önce çıavratlmalıdır.

Altın zincir çeşitleri ve fiyatları nelerdir?

Altın yalnızca eşsiz bir cevahir değil, aynı zamanda kıymettar bir yatırım aracı ve emtiadır. Bu nedenle altın zincir fiyatları, altının uluslararası borsalardaki değerine ilgilı olarak üzere her çağ değkonumektedir. Altının saflığını izhar etmek için karat adı verilen bir fehamet kullanılır. Bu değere gereğince 24 ayar saf altın cevherini temaşa etmektedir. Ancak bu metalin saf haliyle konulenmesi çok yüküm evetğu için 24 ayar altından zincir veya küpe üzere takı çeşitleri yoktur.

Gümüş, denetlemer üzere kullanılan malzemelerin oranlarına gereğince 8, 14 ve 22 ayar altından meydana getirilen kolyeler bulunmaktadır. Değer aynı zamanda cevherin saflığını da belirlediğinden altın zincirlerin gram fiyatlarını da aracısız etkisinde bırakır. Buna gereğince saflık derecesi en güçlü olan 22 ayar zincirlerin gram değerleri, ast ayar dereceli modellere gereğince henüz yüksektir. Altın zincir fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri de konulemedir. Bu son kerte telkari ve hoş metali konulerken, el işçiliğinin tasarrufı olabildiğince yaygındır. Bu nedenle aynı kalınlık ve ağırlıktaki altın kolyeler ortada henüz azca konulemeli modeller henüz oranlı fiyata malik olabiliyor.

Altın takı çeşitleri için farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Çoğunlukla 18 ve 14 ayar olarak meydana getirilen parafin altın zincirler, özellikle pırlanta üzere berrak taşlarla süslenmiştir. Son yıllarda olabildiğince pop hale mevrut pembe altın kolyeler katı çok farklı tasarımla katmıza çıkıyor. Bakır cevheri bu takılara çok pop bir pembe renk verir. Hem yatırım hem de kıymettar bir fiyat olarak değerlendirilebilecek çeşitler ortada çeyrek, masif ve 1 gram altın kolyeler bucak hileıyor. İşlenmemiş zincir altın olarak da aşina bu modeller nakde çevrildiklerinde fehamet kaybetmezler.

https://altintakimodelleri.com/
altın takı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir